W czasie indywidualnych konsultacji, które odbywają się w spokojnym, domowym otoczeniu malucha, łatwiej o skupienie. Jest to komfortowe rozwiązanie zarówno dla dziecka, jak i rodzica (rodziców). Spotkanie trwa ok. 2-2,5 godziny.

Na wstępie omawiamy sobie zagadnienia związane z:

  • prawidłową pozycją dziecka w chuście,
  • zasadami bezpiecznego wiązania,
  • rodzajami chust,
  • wyborem chusty na początek,
  • noszeniem w chuście latem i zimą (ubiór, kurtki i bluzy dla dwojga, osłonki).

Odpowiadamy sobie również na inne pytania, związane z chustami, nosidłami, wiązaniami, pielęgnacją neurorozwojową.

Nie musisz mieć swojej chusty. Na czas konsultacji zapewniam chusty wiązane w różnych rozmiarach (na życzenie również z domieszkami) oraz chusty kółkowe. Na konsultacje nosidłowe przywożę ze sobą nosidła różnych rodzajów i rozmiarów.

Rozpoczynamy część praktyczną od instruktażu na profesjonalnej lalce treningowej. Następnie ćwiczymy razem wiązanie na lalkach. Później przechodzimy do wiązania chusty z dzieckiem.

Po konsultacji pozostajemy w kontakcie – jeśli tylko pojawią się pytania, potrzeba korekty, zachęcam do napisania maila, telefonu lub spotkania w ramach Klubu Kangura.

Istnieje możliwość wypożyczenia chusty po konsultacji na okres tygodnia w ramach ceny konsultacji, bądź dłużej, za dodatkową, niewielką opłatą.

Prowadzę chustowe konsultacje dla osób początkujących, zaawansowanych oraz konsultacje nosidłowe i naukę motania ciążowego brzuszka.