Warsztaty grupowe odbywają się w niewielkich, kameralnych grupach, tak aby zapewnić maksimum komfortu rodzicom i maluchom. W zależności od rodzaju warsztatu, trwa on od 2 do 3 godzin.

Warsztaty dla początkujących rozpoczynamy od omówienia zagadnień związanych z:

  • prawidłową pozycją dziecka w chuście,
  • zasadami bezpiecznego wiązania,
  • rodzajami chust,
  • wyborem chusty na początek,
  • noszeniem w chuście latem i zimą (ubiór, kurtki i bluzy dla dwojga, osłonki).

Odpowiadamy sobie również na inne pytania, związane z chustami, nosidłami, wiązaniami, pielęgnacją neurorozwojową.

Nie musisz mieć swojej chusty. Na czas warsztatów zapewniam chusty wiązane w różnych rozmiarach (na życzenie również z domieszkami) oraz chusty kółkowe dla wszystkich uczestników.

Rozpoczynamy część praktyczną od instruktażu na profesjonalnej lalce treningowej. Następnie ćwiczymy razem wiązanie na lalkach. Później przechodzimy do wiązania chusty z dzieckiem.

Po warsztatach zapraszam do kontaktu – jeśli tylko pojawią się pytania, potrzeba korekty, zachęcam do napisania maila, telefonu lub spotkania w ramach Klubu Kangura.

Istnieje możliwość wypożyczenia chusty po warsztatach na okres tygodnia w ramach ceny spotkania, bądź dłużej, za dodatkową, niewielką opłatą.

Prowadzę warsztaty chustowe dla początkujących i zaawansowanych, a także warsztaty nosidłowe. Są one jedyną w swoim rodzaju okazją do zapoznania się i przymierzenia nosideł różnych rodzajów i rozmiarów oraz firm (m.in. Tula, Lenny Lamb, Fidella, Manduca, Almelle, Emeibaby, Ergobaby, Boba, Isara, Storchenwiege, Bondolino).